+38 (093) 309-00-99

Визначилися переможці VI сезону!

2021-08-10 13:04:43

У заключну неділю червня відбувся фінальний етап шостого сезону «Битви корпорацій» - пляжний волейбол. Спека напередодні трохи вщухла, що дозволило командам продемонструвати яскравий та цікавий волейбол. Після двох годин запеклої боротьби у груповому раунді, розпочався раунд плей-оф. Вже в його дебюті, поразок у трьох партіях зазнали переможці груп А і В: Нова Пошта та ФЕД. У другому запуску чвертьфіналів, переможці груп С і D Турбоатом і Метрополітен підтвердили статус фаворитів і здобули легкі перемоги 2:0. Також, доволі впевнені перемоги здобули у півфіналах Whitebit і Метрополітен. Медальні матчі стали справжньою окрасою турніру. Спочатку у трьох партіях бронзові медалі вибороли гравці команди «Іпріс-Профіль», а у фіналі, також у трьох партіях, золото здобули волейболісти «Whitebit».
Кращими гравцями етапу з пляжного волейболу було визнано Софію Сергієнко (Whitebit) та Сергія Маслєннікова (Метрополітен).
Слідом за нагородженням лауреатів з пляжного волейболу, були підбиті підсумки усього шостого сезону битви.
У весняному кубку тріумфувала команда «Метрополітену». «Срібний» кубок відправляється до «ФЕД», «бронзовий» - до «Нової Пошти».
Абсолютним чемпіоном сезону стала команда «ФЕД». Другою фінішували представники IT-індрустрії – «Creator IQ», третіми – «Нова Пошта».
Кращими гравцями сезону визнано Софію Сергієнко ("Whitebit") та Віктора Калітієвського ("Creator IQ").
Шостий сезон завершено, але наша нова зустріч та нові спортивні пригоди вже не за горами.
Відпочиваємо та заряджаємось на нові перемоги!


Вернуться к списку новостейНаши партнёры

Организатор