+38 (093) 309-00-99

Команда Харківської міської ради – чемпіон Весняного кубку та абсолютний чемпіон 5-го сезону Битви Корпорацій!

2020-07-06 16:45:22

Після завершення етапу з пляжного волейболу організаторами були підведені підсумки Битви Корпорацій сезону 2019/2020 р. Перше місце у Весняному Кубку посіла збірна команда Харківської Міської Ради, яка набрала 13 залікових балів. Друге місце із результатом 22 очки посіла команда "Турбоатом", а на третє місце, завдяки вдалому виступу в останнії двух етапах вирвалася команда Zotti, (23 залікових пункта) і випередила команди Метрополітен, Нова Пошта та Алло, які посіли місця з четвертого по шосте відповідно.

⠀ В загальному заліку також тріумфувала команда Харківської Міської Ради, друге місце, як і у Весняному Кубку, посіла команда Турбоатом, а третє - було за командою Алло, яка утримувала лідерство до останнього етапу. ⠀

До призової шістки також потрапили команди Zotti, Метрополітен та Нова Пошта, які також отримали сертифікат на знижку у наступному сезону турніру. ⠀

Також оргкомітет визначив найкращих спортсменів сезону, якими стали Михайло Бабінський з команди Zotti та Вікторія Легенька з команди ФЕД. ⠀

Організатори Битви корпорацій щиро дякують усім командам, що взяли участь у ювілейному сезоні турніру, вболівальникам та партнерам і чекаємо вас у наступному сезоні. Деталі стосовно наступного турніру з'являться найближчим часом.