+38 (093) 309-00-99

Staleks – переможці першого етапу “Битви корпорацій”

2021-09-20 12:53:41

19-го вересня стартував новий, вже VII, сезон спортивного турніру "Битва корпорацій". Традиційно протягом 10 місяців команди змагатимуться у 10 видах спорту і визначать переможця у трьох категоріях: Осінньому, Весняному та Абсолютному кубках.
<p>⠀
Цієї неділі 15 компаній розпочали свій турнірний шлях з картингу. 60 водіїв спочатку пройшли 15 кіл кваліфікації, потім кращі 10 команд проїхали ще 25 кіл. Вже у фіналі на п'ятірку найшвидших компаній чекали 30 вирішальних кіл.
<p>⠀
Краще за всіх у фінальному заїзді виступили пілоти з команди "Staleks", вони швидше за всіх подолали трасу та завоювали чемпіонський кубок. Другими стали минулорічні чемпіони цього виду - Creator IQ. Закрили трійку призерів ще одни представники IT-сфери - криптобіржа Whitebit. Команди Grand Car та ФЕД посіли 4 та 5 місце відповідно.
<p>⠀
Детальну таблицю розподілу за місцями ви можете побачити на сайті bitva.com.ua.
<p>Наступний етап "Битви корпорацій" міні-футбол відбудеться вже 9-10 жовтня на майданчиках Парку ім. Горького.