+38 (093) 309-00-99

Whitebit – переможець етапу з міні-футболу

2021-10-11 16:24:26

Перед жеребкуванням змагань з міні-футболу організатори вирішили визначити "сіяні" команди. Ними стали команди ФЕД, ХТМ, Whitebit та АЛЛО. Саме ці команди і вийшли до півфіналів турніру, тим саме підтвердивши прогноз організаторів.
У першому півфіналі Whitebit впевнено здолав ХТМ 4:1. А от у другому півфіналі між АЛЛО та ФЕД справа дійшла навіть до серії пенальті, в якій себе найкращим чином проявив воротар АЛЛО, відбивши 3 удари суперника.
Фінал вийшов не менш цікавим. До 17-й хвилини матчу лідерство тримали хлопці з АЛЛО, однак два точних удари в останні хвилини матчу від гравців Whhitebit перевернули все до гори дригом та принесли команді чемпіонські медалі! 2:1 - перемога криптобіржи.
В матчі за бронзу сильнішим був ФЕД, який з рахунком 6:3 здолав ХТМ.
Організатори за традицією визначили і кращих гравців турніру. Кращим голкіпером став Ігор Протасенко з команди "АЛЛО", кращим бомбардиром - Антон Подзолков з команди "ФЕД" (10 голів), а найкращим гравцем "Битви корпорацій" було обрано Олександра Шарапу "Whitebit".